Treenerid

Liis Pärn

Rapla Tantsustuudio juhendaja ning eestvedaja Liis Pärn on spetsialiseerunud performance cheer ning rühmatreeningute suunale. Tema käe all treenivad lapsed alates kolmandast eluaastast, igas vanuses koolinoored ning ka täiskasvanud.

Oluline on, et igas tunnis tantsijad õpiksid midagi uut ning lahkuksid trennist higimull otsaees ja naeratus suul.

Kontakt:
liis@raplatantsustuudio.eu
(+372) 5348 5950


Nancy Buht

NANCY BUHT on tantsinud terve elu. Nancy on õppinud kantri-tantsu, hip hoppi ja showtantsu.

Lisaks tantsimisele tegeleb ta jõusaalis treenimise ning jooksmisega. Treenerina töötab kaheksandat aastat. Rapla Tantsustuudios annab tunde eelkooliealistele lastele.

Treenerina peab ta oluliseks, et trennid oleksid inspireerivad ja lõbusad, kuid samas hindab ka tõsist pingutust.

Kontakt:
nancy@raplatantsustuudio.eu
(+372) 5661 4296

 


Ketlin Hamburg

Ketlin on tantsimise/võimlemisega tegelenud peaaegu et sünnist saadik. Elus on ōnnestunud proovida tantsustiile nagu jazz, showtants, hiphop, vabatants ning natuke ka vōistlustantsu. Ketlin on ammu unistanud, mis tunne on olla treener ja nüüd avanes tal vōimalus edasi anda seda, mida tema trennides omandanud on. Tants on liikumine, mille abil saab edasi anda oma mōtteid, emotsioone, mida tunned näiteks peale rasket kooli päeva. Tema soov on, et noored ōpiks ja julgeks enda emotsioone läbi tantsu jagada. Kōige rohkem hindab ta  ōpilastes tahtejōudu – kui on tahe siis on ka viis oma eesmärgid saavutada.

Ketlini juhendada on korra kuus reedesed koolinoorte trennid, kus teemaks on akrobaatika.