Treenerid

Liis Pärn

Rapla Tantsustuudio juhendaja ning eestvedaja Liis Pärn on lõpetanud DanceAct College´i eriala “Tants ja koreograafia”. Samuti on õppinud Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis erialal “ettevõtlus ja projektijuhtimine” ning omab aeroobika ning rühmatreeningute 3. taseme litsentsi. Kõige hiljutisem lõpetatud kool on Rahvatervise Akadeemia ning erialaks toitumisnõustamine.

Lisaks stuudio juhtimisele annab Liis tantsutrenne lastele/noortele, rühmatrenne täiskasvanutele ja pakub toitumisnõustamise alast teenust.

Oluline on, et igas tunnis tantsijad õpiksid midagi uut ning lahkuksid trennist higimull otsaees ja naeratus suul.

Kontakt:
liis@raplatantsustuudio.eu
(+372) 5348 5950

 


Sandra Vilismäe

Sandra Vilismäe on tantsinud 12 aastat võistlustantsu, kus ta omandas teadmisi Norra, Inglismaa, Soome, Läti, Leedu ja Eesti treeneritelt. Samuti on käinud erinevatel välisvõistlustel ja saavutanud Eesti Meistrivõistlustel 3nda koha.

Sandra on õppinud DanceAct College´is erialal “Tants ja koerograafia”. Koolis omandas teadmisi tantsutehnikast, jazzist, street style´ist, ladinast, balletist ja tantsija tervise ning eluga seotud teemadest.

Sandra on kuulunud Rapla korvpallimeeskonna tantsutüdrukute koosseisu. On omanud treeneri ametit üle viie aasta ning on andnud workshoppe paljudele tantsuklubidele.
Rapla Tantsustuudios annab tantsutunde lastele ja noorele.

Trenni moto : never miss a chance to dance!

Kontakt:
sandra@raplatantsustuudio.eu
(+372) 554 3324

 


Nancy Buht

NANCY BUHT on tantsinud terve elu. Nancy on õppinud kantritantsu, hip hoppi ja showtantsu. Lisaks tantsimisele tegeleb ta jõusaalis treenimise ning jooksmisega. Treenerina töötab viiendat aastat. Rapla Tantsustuudios annab tunde eelkooliealistele lastele.  Treenerina peab ta oluliseks, et trennid oleksid inspireerivad ja lõbusad, kuid samas hindab ka tõsist pingutust.

Kontakt:
nancy@raplatantsustuudio.eu
(+372) 5661 4296

 


Ketlin Hamburg

Ketlin on tantsimisega (täpsemalt iluvōimlemisega) tegelenud peaaegu et sünnist saadik. Elus on ōnnestunud proovida ka teisi tantsustiile nagu jazz, showtants, hiphop, vabatants ning natuke ka vōistlustantsu. Ketlin on ammu unistanud, mis tunne on olla treener ja nüüd avanes tal vōimalus edasi anda seda, mida tema vōimlemistrennides omandanud on. Tants on liikumine, mille abil saab edasi anda oma mōtteid, emotsioone, mida tunned näiteks peale rasket kooli päeva. Tema soov on, et noored ōpiks ja julgeks enda emotsioone läbi tantsu jagada. Kōige rohkem hindab ta  ōpilastes tahtejōudu – kui on tahe siis on ka viis oma eesmärgid saavutada.

Ketlini juhendab korra kuus reedeti Rapla gruppide ja Märjamaa gruppide ühistrenne, kus teemaks on akrobaatika/võimlemine.