Registreerimine ja kodukord

REGISTREERIMISANKEET HOOAJAKS 2017/2018

Trennidega liitumiseks palume täita registreerimisankeet.
NB! Ankeedi palume täita ka neil, kes juba varasemalt on meie treeningutel osalenud. Esimesse trenni tulekuks pole vajalik end registreerida. Kui otsustad ka edaspidi treeningutel osaleda, siis järgmiseks trenniks palume registreerida. Lasteaedades toimuvatesse trennigruppidesse registreerida enne esimesse trenni tulemist- selle põhjal võtab treener rühmadest lapsi trenni. Treeningutesse on huvilistel võimalik registreerida TERVE HOOAJA VÄLTEL.

NB! Enne registreerimist palun tutvu maksetingimustega!

MAKSETINGIMUSED – kõigile kohustuslikud ja üheselt täitmiseks
1. Rapla Tantsustuudio treeningute eest tasumine toimub kalendrikuu alusel.
2. Treeningutel osalemise eest väljastatakse arve märgitud e-maili aadressile 7-päevase maksetähtajaga. Tasumine toimub jooksva kuu eest. Tasuda saab sularahas treeneri kätte või pangaülekandega Rapla Tantsustuudio MTÜ arvelduskontole EE851010220234443229
3. Maksetähtajaks on iga kuu 10. kuupäev (septembri kuutasu tasume siis nt 10.septembril). Tasumine toimub jooksva kuu eest. Kui antud kuupäevaks tasuda ei ole võimalik, siis palume sellest viivitamatult ETTE teavitada ja kokku leppida muu maksetähtaeg. Kui on soovi tasuda arve alusel, siis teavitage meid sellest ning esitame igakuiselt arve.
4. Kuutasu ei sõltu treeningute arvust, vaid on iga kuu täpselt ühesugune. See tähendab, et mõnel kuul toimub treeninguid rohkem ja mõnel kuul vähem, kuid osalustasu ei muutu kuude lõikes vaid on ühesugune terve õppeaasta vältel.
5. Kui kuutasu ei ole tasutud õigeks tähtajaks ja hilisemast tasumisest pole ETTE teavitatud, siis hilisemaid pretensioone vastu ei võeta ning tasaarveldusi ka erandkorras ei tehta ning kuutasu tuleb tasuda täismahus (nt kui kuutasu pole 10ndaks makstud ning meile pole hilisemast tasumisest teavitatud, siis isegi kui lähed nt 11ndal reisile ja oled seal 2 nädalat, siis tuleb tasuda kuutasu täies mahus!)
6. Kuutasusid ei tagastata ega tasaarveldata, v.a pikemate puudumiste (reisimine, haigus vms) korral. Viimastel juhtudel palume puudumisest ETTE TEATADA e-posti aadressile: raplatantsustuudio@gmail.com Pikemad puudumised algavad alates sellest, kui puudutakse järjest kolm nädalat ja rohkem ühes kalendrikuus. Pikemaid puudumisi arvestame AINULT siis, kui nendest on ETTE TEAVITATUD! Pikemast puudumisest etteteatamise korral on trennitasu järgmisel kuul -50%
7. Üksikuid puudumisi EI TASAARVELDATA!
8.Esimest trenni saab külastada TASUTA. Kui otsustad edaspidi mitte osaleda, siis trenni eest tasuma ei pea. Kui otsustad trennis edasi käia, siis arvestatakse proovitund kuumaksu sisse.
9. Kui tund/tunnid jäävad ära tantsustuudiost tulenavatel põhjustel, siis lepitakse kokku järeltrenni aeg või tehakse tasaarveldus (üldjuhul esimene variant)
10. Treeningutest loobumisel on etteteatmise tähtaeg kaks nädalat. Teavitused saata raplatantsustuudio@gmail.com


RAPLA TANTSUSTUUDIO KODUKORD

  • Tantsustuudio ruumides välisjalatsitega ei käida – trennis kannan alati vahetusjalatseid
  • Trenniriided tunnis on kohustuslikud, teksapüksid ja teksaseelik ei ole trenniriietus
  • Juuksed on tantsutunnis kinni
  • Trenni võtan kaasa veepudeli, trennijookson puhas vesi.
  • Kui jõuan trenni varem, siis teisi hetkel toimuvaid tunde ei sega
  • Hoian stuudio ruumides puhtust ja korda (kaasaarvatud riietusruum/wc/dušsiruum)
  • Hoian tantsustuudio vara (peegleid, muusikatehnikat jne). Lõhkumise korral kompenseerin vara tantsustuudiole
  • Teatan oma treenerit puudumistest
  • Esinemistelt/võistlustelt ei ole lubatud puududa, kui oled teatanud oma osalemisest. Ootamatult haigestumise korral teavitan viivitamatult oma treenerit
  • Teen endast kõik oleneva, et saaksin osaleda trennides, stuudio üritustel, esinemistel/võistlustel.

Parimaid trennielamusi soovides,
Rapla Tantsustuudio