Registreerimine ja tingimused

Esimesse trenni tulekuks pole vaja end kirja panna. Kui pärast proovitundi otsustad treeningutes osaleda, siis järgmiseks trenniks palume registreerida. Vabade kohtade olemasolul on treeningutega võimalik liituda TERVE HOOAJA VÄLTEL.

NB! Kes osalesid trennides eelmisel hooajal ning jätkavad, siis piisab teavitamisest e-maili või telefoni teel. Ankeedi täitmine pole vajalik.

REGISTREERIMISANKEET


Maksetingimused – kõigile kohustuslikud ja üheselt täitmiseks

 1. Rapla Tantsustuudio treeningute eest tasumine toimub jooksva kalendrikuu eest.
 2. Treeningutel osalemise eest väljastatakse kuu alguses arve märgitud e-mailile 7-päevase maksetähtajaga. Tasumine toimub jooksva kuu eest (nt seprembris väljastatakse arve sama kuu trennide eest) . Tasuda saab sularahas treeneri kätte või pangaülekandega arvele märgitud kontole.
 3. Trennitasud on kuupõhised. Kuutasu ei sõltu treeningute arvust, vaid on iga kuu täpselt ühesugune. See tähendab, et mõnel kuul toimub treeninguid rohkem ja mõnel kuul vähem, kuid osalustasu ei muutu kuude lõikes vaid on ühesugune terve õppeaasta vältel.
 4. Kuutasusid ei tagastata ega tasaarveldata, v.a pikemate puudumiste (reisimine, haigus vms) korral. Viimastel juhtudel palume puudumisest ETTE TEATADA e-posti aadressile raplatantsustuudio@gmail.com. Pikk puudumine on see, kui puudutakse terve kalendrikuu. Pikemaid puudumisi arvestame AINULT siis, kui nendest on ETTE TEAVITATUD! Pikemast puudumisest etteteatamise korral puudutud kalendrikuu eest arvet ei väljastata.
 5. Üksikuid puudumisi EI TASAARVELDATA!
 6. Esimest trenni saab külastada registreerimata. Kui otsustad edaspidi mitte osaleda, siis trenni eest tasuma ei pea. Kui otsustad trennis edasi käia, siis arvestatakse proovitund kuumaksu sisse.
 7. Kui tund/tunnid jäävad ära tantsustuudiost tulenevatel põhjustel, siis lepitakse kokku järeltrenni aeg või tehakse tasaarveldus (üldjuhul esimene variant). Riigipühale sattunud trenne järgi ei tehta ega tasaarveldata.
 8. Treeningutest loobumisel on etteteatmise tähtaeg kaks nädalat. Teavitused saata raplatantsustuudio@gmail.com
 9. Väljastatud arveid ei tühistata! Kõik teavitused, mis puudutavad arveid, tuleb esitada ENNE arve väljastamist. Arved väljastatakse iga kalendrikuu esimesel nädalal.

Rapla Tantsustuudio kodukord ja trennides osalemise tingimused

 • Trennidega on oodatud liituma KÕIK huvilised, kellel pole võlgnevusi eelmistest hooaegadest.
 • Tantsustuudio ruumides välisjalatsitega ei käida – trennis kantakse alati vahetusjalatseid.
 • Trenniriided tunnis on kohustuslikud, teksapüksid ja teksaseelik ei ole trenniriietus.
 • Juuksed on tantsutunnis kinni.
 • Trenni võta kaasa veepudel, trennijook on puhas vesi.
 • Kui jõuad trenni varem, siis teisi hetkel toimuvaid tunde ei sega.
 • Hoia stuudio ruumides puhtust ja korda (kaasaarvatud riietusruum/ wc/ dušširuum).
 • Lapsed kõrval poksiklubi saalis omapäi ei käi.
 • Hoia tantsustuudio vara (peegleid, muusikatehnikat jne). Lõhkumise korral kompenseerid vara tantsustuudiole.
 • Teavita oma treenerit puudumistest.
 • Esinemistelt/võistlustelt ei ole lubatud puududa, kui oled teatanud oma osalemisest. Ootamatult haigestumise korral teavitan viivitamatult oma treenerit
 • Teen endast kõik oleneva, et saaksin osaleda trennides, stuudio üritustel, esinemistel/võistlustel.
 • Trennitasud kajastuvad tuludeklaratsioonis.

Parimaid trennielamusi soovides,
Rapla Tantsustuudio