Tulemused

Hooaeg 2014/2015

  • Festival Kuldne Karikas finaalikoht.
    Kava “Tondipüüdjad”, showtants 1.-4. klass
    Koguarvestuses oma vanuseklassis 10. koht (kokku osales 44 tantsu)
    Koreograafia Liis Pärn
  • Rapla maakonna esindamine maakondade vahelisel tantsuvõistlusel tantsukarussell
    Kava “A-team vs police” ja “Kuningas on läinud, kuid tema muusika elab edasi”
    Koreograafia Liis Pärn
  • Koolitants eripreemia “pühendunud tantsija” Jane Pärn, juhendaja Sandra Vilismäe

Hooaeg 2015/2016

  • Koolitants “noore ja andeka tantsija” eripreemia Gerli Ogga kavas “Modellid vallutavad lava”
    Juhendaja Liis Pärn
  • Koolitantsu töötoad
    Gerly-Alice Müür – Koolitantsu Kompanii 2016 tantsija
    Kertu Salme – pühendunud tantsija eripreemia
    Geidi Saidla – eripreemia hea koordinatsiooni ja kiire taibu eest
    Karen-Cristle Salupõld – tuleviku täht eripreemia
    Kadri-Liis Salupõld – tuleviku täht eripreemia

    Tantsijate juhendaja Sandra Vilismäe
  • Rapla maakonna esindamine maakondade vahelisel tantsuvõistlusel tantsukarussell
    Kava “Unenäos vabaks” koreograafia Sandra Vilismäe
  • Festival “Kuldne Karikas finaalikoht
    Kava “Korvpalli matš”, showtants 1.-4. klass
    Koguarvestuses oma vanuseklassis 12. koht (osales 52 tantsu)
    Koreograafia Liis Pärn
  • Festival “Kuldne Karikas” 2. koht Gerli Ogga
    Showtants soolod, improvisatsioon, lapsed
    Juhendaja Liis Pärn
  • Rapla maakonna Jüriööjooks ettevõtete arvestuses 5. koht (osales 16 asutust)

Hooaeg 2016/2017

  • Estraad- ja rahvastetantsude festival 3. koht Gerli Ogga
    Estraadtants, soolo, 7-11 aastased
    Koreograafia Olesja Kazeko
  • Estraad- ja rahvastetantsude festival 3. koht kavaga “Korvpalli matš”
    Estraadtants, kavad, 7-11 aastased
    Koreograafia Liis Pärn
  • Koolitants 2017 finaalikoht
    Kava “Kui aeg on käes, kehastutakse vajadusel taas”
    Showtants, 6.-9. klass
    Koreograafia Sandra Vilismäe
  • Koolitants 2017 finaalikoht
    Kava “Korvpalli matš”
    Lastetants, 1.-4. klass
    Koreograafia Liis Pärn
  • Spotlight Challenge soolode-duode erivõistlus 6. koht “We´re not alone”
    Tantsijad Klarita-Carmen Prokopjeva ja Karmen Nugis
    Street duo performance noored I ja II
    Etteaste tantsijate omalooming
  • Spotlight Challenge soolode-duode erivõistlus 6. koht Jane Pärn
    Show dance soolo, noored II
  • Spotlight Challenge soolode-duode erivõistlus 3. koht Gerly-Alice Müür
    Show dance soolo, noored II
  • 2. koht saates “Tantsuhullus” Getter Pluss
    Juhendaja Sandra Vilismäe
  • Rapla maakonna Jüriööjooks ettevõtete arvestuses 5. koht (osales 16 asutust)
  • Getter Pluss – Koolitantsu Kompanii 2017 tantsija, juhendaja Sandra Vilismäe
  • Klarita-Carmen Prokopjeva – Koolitantsu Kompanii 2017 tantsija, juhendaja Liis Pärn
  • Tantsufestival Kuldne Karikas 2. koht “Kreeka jumalannad”
    Jazztants lapsed
    Koreograafia Liis Pärn
  • Tantsufestival Kuldne Karikas 6. koht Gerli Ogga “Olen juba suur tüdruk”
    Jazztants soolo lapsed
    Koreograafia Olesja Kazeko
  • Festival “Kuldne Karikas” 4.-5. koht Gerli Ogga
    Showtants soolod, improvisatsioon, lapsed
    Juhendaja Liis Pärn