Tulemused

Hooaeg 2021/2022

  • Kuldse Karika suvefestival
    Emotsionaalse esituse eripreemia “Laululinnuhaldjas”. Koreograafia Liis Pärn ning esitab grupp Diva
  • Kuldse Karika suvefestival
    1. koht Birke Leichner lyrical dance soolo lapsed
  • Kuldse Karika suvefestival
    2. koht Amanda Väljamats pop dance soolo noored I
  • Kuldse Karika suvefestival
    2.-3. koht Anna-Liisa Ohaka ja Gerli Ogga rhytmic dance duo noored II. Koreograafia on tantsijate loodud.
  • Kuldse Karika suvefestival
    2.-3. koht Gerli Ogga ja Mia Kadarik “Bird set free”, lyrical dance performance duo/trio noored II. Koreograafia on tantsijate loodud.
  • Kuldse Karika suvefestival
    2.-3. koht Anastasia Riis ja Elisabeth Triik “Fight in me”, lyrical dance performance duo/trio noored II. Koreograafia on tantsijate loodud.
  • Kuldse Karika suvefestival
    3. koht Keit Vilu ja Elisabeth Triik “What you know about me?”, street dance show performance duo/trio noored II ja täiskasvanud. Koreograafia on tantsijate loodud.
  • Kuldse Karika suvefestival
    3. koht Anna-Liisa Ohaka ja Mathilda Mänd “Last exit to Brooklyn”, show dance performance duo/trio noored II. Koreograafia on tantsijate loodud.
  • Kuldse Karika suvefestival
    3. koht Birke Leichner “Ghost down”, lyrical dance performance soolo lapsed. Koreograafia on tantsija loodud.
  • Kuldse Karika suvefestival
    3. koht Amanda Väljamats ja Laura Reemi “Fire on fire”, lyrical dance performance duo/trio. Koreograafia tantsijate loodud.
  • Kuldse Karika suvefestival
    3. koht “No näed siis”, lyrical dance grupid noored I. Koreograafia Liis Pärn ja esitab grupp Flooria.
  • Kuldse Karika suvefestival
    4. koht “Aegade algusest”, lyrical dance grupid lapsed. Koreograafia Liis Pärn ja esitab grupp Fiore
  • Kuldse Karika suvefestival
    4. koht Anna-Liisa Ohaka “Magnetised” show dance performance soolo noored II. Koreograafia tantsja loodud.
  • Kuldse Karika suvefestival 
    4.-6. koht Keit Vilu ja Elisabeth Triik hip hop duo noored II ja täiskasvanud. Koreograafia tantsijate loodud.
  • Kuldse Karika suvefestival
    5. koht Birke Leichner ja Sirelin Jakobson “Alive”, lyrical dance performance duo/trio lapsed ja noored I. Koreograafia tantsijate loodud.
  • Kuldse Karika suvefestival
    5. koht “Siin me kokku saime”, creative dance noored II. Esitab grupp Forte ning kava on ühislooming.
  • Kuldse Karika suvefestival
    5.-6. koht Keit Vilu ja Kristiine-Marii Tuuga “Confident”, show dance performance duo/trio noored II. Koreograafia tantsijate loodud + Jane Tiits.
  • Kuldse Karika suvefestival
    6. koht Anna-Liisa Ohaka, kuldse karika mix noored II.
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Grand prix ja tugeva tantsutehnika ning mitmekülgse koreograafia eripreemia kava “No näed siis”, esitab grupp Flooria, koreograafia Liis Pärn
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Hingestatud esituse ja ilusa päkasirutuse eripreemia kava nimega “Aegade algusest”, esitab grupp Fiore, koreograafia Liis Pärn
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Sünkroonsuse ja stiilipuhtuse eripreemia Laura Reemi ja Amanda Väljamats kavaga “Fire on fire”, koreograafia tantsijate loodud
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Emotsionaalse esituse ja omanäolise koreograafia eripreemia Birke Leichner ja Sirelin Jakobson “Alive”, koreograafia tantsijate loodud
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Amanda Väljamats – showtantsu soolos meisterliku tantsija eripreemia ja lüürilise tantsu soolos tõelise staari eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Laura Reemi – showtantsu soolos julge ja särava tantsija eripreemia ja lüürilise tantsu soolos musikaalse ja kauni esituse eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Liisel Niklus – showtantsu soolos isikupärase ja meeldejääva tantsija eripreemia ja lüürilise tantsu soolos vapra ja isikupärase tantsija eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Birke Leichner – showtantsu soolos kauni tantsutehnika eripreemia ja lüürilise tantsu soolos väga meisterliku esituse eripreemia
  • Emajõe tantsumaagia festival
    Sirelin Jakobson – showtantsu soolos isikupärase ja hea muusikatajuga tantsija eripreemia ning lüürilise tantsu soolos tantsutehnika ja musikaalsuse eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Laurete Härmask – showtantsu soolos ilusa tantsutehnika eripreemia ja lüürilise tantsu soolos särava ja emotsionaalse esituse eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Renate Riis – säravate emotsioonide eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Eliisabet Kaljusaar – hea muusikataju ja vapruse eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Mialy Maiste – showtantsu soolos pilkupüüdva ja musikaalse etteaste eripreemia ning lüürilise tantsu soolos isikupärase stiili ja hea musikaalsusega tantsija eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Rosanna Haud – showtants soolos ilusa tantsutehnika ja sära eripreemia ning lüürilise tantsu soolos enesekindla ja meisterliku tantsija eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Marii Kaselt – showtantsu soolos meeldejääva ja särava tantsija eripreemia ning lüürilise tantsu soolos emotsionaalse ja musikaalse esituse eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Sigrid Sunni – showtantsu soolos särava ja muusikaliselt täpse etteaste eripreemia ning lüürilise tantsu soolos särava ja vapra tantsija eripreemia
  • Emajõe Tantsumaagia festival
    Sireli Tuuga – lüürilise tantsu soolos tantsutehnika ja täpsuse eripreemia
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    1. koht grupp Forte – performance cheer freestyle pom small team, koreograafia Liis Pärn
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    1. koht grupp Forte – performance cheer jazz small team, koreograafia Liis Pärn
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    1. koht grupp Flooria – performance cheer freestyle pom, koreograafia Liis Pärn
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    1. koht grupp Flooria – performance cheer, koreograafia Liis Pärn
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    1. koht Anna-Liisa Ohaka ja Mathilda Mänd – Performance cheer freestyle pom doubles, koreograafia tantsijate loodud
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    1. koht Gerli Ogga ja Mia Kadarik – Performance cheer freestyle pom doubles, koreograafia tantsijate loodud
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    1. koht Gerli Ogga ja Mia Kadarik – Performance cheer jazz doubles, koreograafia tantsijate loodud
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    1. koht Keit Vilu ja Kristiine-Marii Tuuga – Performance cheer jazz doubles, koreograafia tantsijate loodud + Jane Tiits
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    2. koht Anna-Liisa Ohaka ja Mathilda Mänd – Performance cheer jazz doubles, koreograafia tantsijate loodud
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    2. koht Keit Vilu ja Elisabeth Triik – Performance cheer hip hop doubles, koreograafia tantsijate loodud
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    2. koht Anastasia Riis ja Elisabeth Triik – Performance cheer freestyle pom doubles, koreograafia tantsijate loodud
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    2. koht Amanda Väljamats ja Birke Leichner – Performance cheer freestyle pom doubles, koreograafia tantsijate loodud
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    3. koht Amanda Väljamats ja Laura Reemi – Performance cheer jazz doubles, koreograafia tantsijate loodud
  • Latvian Open Cheerleading Championship
    3. koht Anastasia Riis ja Elisabeth Triik – Performance cheer jazz doubles, koreograafia tantsijate loodud
  • Koolitants 2022
    Eripreemia omanäolise loomingu ja isikupära väärtustamise eest – “Siin me kokku saime”, ühislooming ning esitab grupp Forte
  • Kuldne Karikas 2022
    Laheda idee ning personaalsuse eripreemia – “Siin me kokku saime”, loovtants noored II, ühislooming ning esitab grupp Forte
  • Balti Pääsukesed 2022
    Kohtunike eripreemiad – “Aegade algusest”, “No näed siis” ning kogu Rapla Tantsustuudio
  • Balti Pääsukesed 2022
    I taseme laureaat – “Magnetised”, koreograafia ning esitus Anna-Liisa Ohaka
  • Balti Pääsukesed 2022
    II taseme laureaat – “Kogu universum”, koreograafia ning esitus Gerli Ogga
  • Balti Pääsukesed 2022
    II taseme laureaat – “Lootuses”, esitab grupp Forte, koreograafia Liis Pärn
  • Balti Pääsukesed 2022
    II taseme laureaat – “Shatter me”, esitab grupp Forte, koreograafia Liis Pärn
  • Balti Pääsukesed 2022
    II taseme laureaat – “Aegade algusest”, esitab grupp Fiore, koreograafia Liis Pärn
  • Balti Pääsukesed 2022
    III taseme laureaat – “Olemise kergus”, esitab grupp Flooria, koreograafia Liis Pärn
  • Balti Pääsukesed 2022
    III taseme laureaat – “No näed siis”, esitab grupp Flooria, koreograafia Liis Pärn
  • Balti Pääsukesed 2022
    III taseme laureaat – Gerli Ogga+Mia Kadarik “Bird set free”, koreograafia tantsijate loodud
  • Balti Pääsukesed 2022
    III taseme laureaat – Mathilda Mänd+Anna-Liisa Ohaka “Last exit to Brooklyn”, koreograafia tantsijate loodud
  • Spotlight Challenge
    4. koht Birke Leichner – lyrical dance soolo lapsed
  • Spotlight Challenge
    5. koht Anna-Liisa Ohaka – lyrical dance soolo noored II
  • Spotlight Challenge
    6. koht Mia Kadarik – contemporary soolo noored I
  • Rapla valla spordiauhind 2021
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    Tugeva energia eripreemia “Laululinnuhaldjas” – tuleviku tähed suur grupp, koreograafia Liis Pärn ning esitab grupp Diva
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    1. koht Gerli Ogga ja Anna-Liisa Ohaka – disko duo noored II, koreograafia tantsijate loodud
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    1. koht Jane Tiits – lüüriline jazz soolo impro noored II
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    1. koht Birke Leichner – show soolo impro lapsed
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    1. koht Anna-Liisa Ohaka – show soolo impro noored II
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    2. koht “No näed siis” – lüüriline jazz suur grupp noored I, koreograafia Liis Pärn ning esitab grupp Flooria
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    2. koht “Lootuses” – lüüriline jazz suur grupp noored II, koreograafia Liis Pärn ning esitab grupp Forte
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    2. koht “Olemise kergus” – kaasaegne tants suur grupp noored I, koreograafia Liis Pärn ning esitab grupp Flooria
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    2. koht Jane Tiits ja Keit Vilu “Confident” – show duo noored II, koreograafia tantsijate loodud
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    3. koht Birke Leichner – lüüriline jazz soolo impro lapsed
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    3. koht “Aegade algusest” – lüüriline tants suur grupp lapsed, koreograafia Liis Pärn ning esitab grupp Fiore
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    3. koht Anna-Liisa Ohaka ja Mathilda Mänd “Last exit to Brooklyn” – show duo noored II, koreograafia tantsijate loodud
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    4. koht “Shatter me” – show suur grupp noored II, koreograafia Liis Pärn ja esitab grupp Forte
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    4. koht Gerli Ogga – show soolo impro noored II
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    4.koht Sirelin Jakobson – show impro lapsed
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    4. koht Gerli Ogga ja Mia Kadarik “Bird set free” – lüüriline jazz duo noored II, koreograafia tantsijate loodud
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    4. koht Sirelin Jakobson – lüüriline jazz impro lapsed
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    4. koht Gerli Ogga “Kogu universum” – lüüriline jazz soolo, koreograafia Gerli Ogga
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    4. koht “Siin me kokku saime” – kaasaegne tants noored II, koreograafia ühislooming ning esitab grupp Forte
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    5. koht Anna-Liisa Ohaka – kaasaegne tants impro noored II
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    5. koht Rosanna Haud – show impro lapsed
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    5. koht Elisabeth Triik – show impro soolo noored II
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    5. koht Anastasia Riis ja Elisabeth Triik – lüüriline jazz duo noored II, koreograafia tantsijate loodud
  • Eesti Meistrivõistlused cheerleadingus
    1. koht grupp Forte – cheer jazz team seniors, koreograafia Liis Pärn
  • Eesti Meistrivõistlused cheerleadingus
    1. koht grupp Flooria – cheer jazz small team juniors, koreograafia Liis Pärn
  • Eesti Meistrivõistlused cheerleadingus
    2. koht Anna-Liisa Ohaka ja Mathilda Mänd – cheer jazz duo seniors, koreograafia tantsijate loodud
  • Eesti Meistrivõistlused cheerleadingus
    2. koht Gerli Ogga – freestyle pom duo seniors, koreograafia tantsijate loodud
  • Eesti Meistrivõistlused cheerleadingus
    3. koht Anna-Liisa Ohaka ja Mathilda Mänd – freestyle pom duo seniors, koreograafia tantsijate loodud
  • Eesti Meistrivõistlused cheerleadingus
    3. koht Gerli Ogga ja Mia Kadarik – cheer jazz duo seniors, koreograafia tantsijate loodud
  • Eesti Meistrivõistlused cheerleadingus
    4. koht Anastasia Riis ja Elisabeth Triik – cheer jazz duo seniors, koreograafia tantsijate loodud
  • Eesti Meistrivõistlused cheerleadingus
    5. koht Anastasia Riis ja Elisabeth Triik – freestyle pom duo seniors, koreograafia tantsijate loodud
  • Eesti Meistrivõistlused cheerleadingus
    5. koht Keit Vilu ja Lisanna Allika – cheer jazz duo seniors, koreograafia tantsijate loodud
  • TRT Dance Masters
    3. koht “In hope” lyrical jazz täiskasvanud, koreograafia Liis Pärn, esitab grupp Forte
  • TRT Dance Masters
    4. koht “Night Air” pop/show täiskasvanud, koreograafia Liis Pärn, esitab grupp Forte
  • TRT Dance Masters
    4. koht Jane Tiits, contemporary soolo juuniorid
  • TRT Dance Masters
    6./7. koht Birke Leichner, contemporary soolo lapsed
  • Aasta Tantsuauhinnad
    “Parim koreograafia” – kava nimega “Olemise kergus”, esitab grupp Flooria, koreograafia Liis Pärn
  • Spotlight Challenge
    1. koht Birke Leichner, lyrical dance lapsed
  • Spotlight Challenge
    2. koht Gerli Ogga, pop dance noored I
  • Spotlight Challenge
    3. koht Gerli Ogga “Kogu universum”, lyrical performance soolo noored I
    Koreograafia Gerli Ogga
  • Spotlight Challenge 
    4./5. koht Gerli Ogga contemporary dance noored I
  • Spotlight Challenge
    5./6.koht Jane Tiits ja Anna-Liisa Ohaka lyrical dance noored II
  • Spotlight Challenge
    6. koht Anna-Liisa Ohaka, pop dance noored II
  • Annetekoda 2021, Kultuurkapitali eripreemia
    Grupp Forte, kava “Lootuses”, koreograafia Liis Pärn
  • Koolitants Rahva Lemmik
    Grupp Flooria, kava “Olemise kergus”, koreograafia Liis Pärn

Hooaeg 2020/2021

  • Festival “Kuldne Karikas” superkarika võitja (võistluse üldvõit)
    Grupp Forte, kava “Lootuses”, koreograafia Liis Pärn
  • Eesti II meistrivõistlused cheerleadingus
    1. koht Anna-Liisa Ohaka ja Mathilda Mänd, cheer jazz duo, koreograafia Anna-Liisa Ohaka ja Mathilda Mänd
  • Eesti II meistrivõistlused cheerleadingus
    2. koht Gerli Ogga ja Mia Kadarik, cheer jazz duo, koreograafia Gerli Ogga ja Mia Kadarik
  • Kuldne Karikas Suvefestival
    2. koht Anna-Liisa Ohaka, pop dance noored II ja täiskasvanud
  • Kuldne Karikas Suvefestival
    3. koht kava “Lootuses”, lüüriline tants noored II, koreograafia Liis Pärn, esitaja grupp Forte
  • Kuldne Karikas Suvefestival
    4. koht Anna-Liisa Ohaka, lyrical dance soolo noored II
  • Kuldne Karikas Suvefestival
    5.-6. koht Anna-Liisa Ohaka “Make it to me”, lyrical dance performance soolo noored II, koreograafia Anna-Liisa Ohaka
  • Kuldne Karikas Suvefestival
    6. koht Keit Vilu ja Elisabeth Triik, hiphop duo noored II, koreograafia Keit Vilu ja Elisabeth Triik
  • Kuldne Karikas Suvefestival
    6. koht Gerli Ogga, pop dance soolo noored I
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    6. koht Gerli Ogga kavaga “Running with the wolves”, show soolo noored I, koreograafia Gerli Ogga
  • Cestants Jõgeva Dancestar
    6. koht Anna-Liisa Ohaka “Make it to me”, lüüriline jazz soolo noored II, koreograafia Anna-Liisa Ohaka
  • Spotlight Challenge Winter special
    2. koht Gerli Ogga, popdance noored I
  • Spotlight Challenge Winter special
    5. koht Anna-Liisa Ohaka, lyrical jazz noored II
  • Spotlight Challenge Winter special
    6. koht Gerli Ogga, lyrical soolo performance noored I
    Kava nimega “Running with the wolves”, koreograafia Gerli Ogga
  • Spotlight Challenge Winter special
    8. koht – Jane Tiits, contemporary soolo noored II

Hooaeg 2019/2020

  • Koolitants 2020 rahva lemmiku valimine
    II koht – grupp Diva “Tüdrukud pika kleidiga”, koreograafia Liis Pärn
  • Spotlight Challenge Spring Special
    4. koht Laura Reemi, lyrical soolo performance lapsed
    Kava nimega “Homme”, koreograafia Sandra Vilismäe
  • Spotlight Challenge Spring Special
    4.-5. koht Anna-Liisa Ohaka, popdance soolo noored II
  • Spotlight Challenge Spring Special
    5. koht Anna-Liisa Ohaka+Mathilda Mänd, hiphop duo noored II+täiskasvanud
    Koreograafia Anna-Liisa Ohaka ja Mathilda Mänd
  • Spotlight Challenge Spring Special
    6. koht Gerli Ogga, popdance soolo noored I
  • Koolitants 2020
    Koreograafilise terviklikkuse eripreemia “Tuul viib kaasa mu”, grupp Forte, koreograafia Carolina Tagobert
  • Koolitants 2020 
    Lavalise sära eripreemia “Tüdrukud pika kleidiga”, grupp Diva, koreograafia Liis Pärn
  • Koolitants 2020
    Publiku lemmik “Vesiroos või roosivesi?”, grupp Flooria, koreograafia Sandra Vilismäe
  • Koolitants 2020
    Publiku lemmik “Tüdrukud pika kleidiga”, grupp Diva, koreograafia Liis Pärn
  • Spotlight Challenge Winter Special
    2. koht hiphop duo noored I Jane Tiits ja Keit Vilu, koreograafia Jane Tiits ja Keit Vilu
  • Spotlight Challenge Winter Special
    3. koht lyrical impro noored I Anna-Liisa Ohaka
  • Spotlight Challenge Winter Special
    5. koht lyrical performance lapsed Laura Reemi, koreograafia Sandra Vilismäe
  • Spotlight Challenge Winter Special 
    5. hiphop duo lapsed Jorja Mitev ja Anett Rebane, koreograafia Sandra Vilismäe
  • Spotlight Challenge Winter Special
    5./6. koht disco duo noored I Gerli Ogga ja Anna-Liisa Ohaka, koreograafia Gerli Ogga ja Anna-Liisa Ohaka
  • Lithuanian Cup 2019
    3. koht disco duo juniors Gerli Ogga ja Anna-Liisa Ohaka, koreograafia Gerli Ogga ja Anna-Liisa Ohaka
  • Lithuanian Cup 2019
    4. koht disco small group juniors (Anna-Liisa Ohaka, Gerli, Ogga, Jane Tiits, Anastasia Riis, Mathilda Mänd), koreograafia Liis Pärn
  • Lithuanian Cup 2019
    5. koht jazztants juniors, kava “Andalouse”, koreograafia Liis Pärn, tantsijad grupp Forte
  • Lithuanian Cup 2019
    6. koht showdance juniors, kava “Fuego”, koreograafia “Liis Pärn”, tantsijad grupp Forte

Hooaeg 2018/2019

  • Kuldne Karikas finaal
    2. koht disco small group (Anna-Liisa Ohaka, Gerli Ogga, Jane Tiits, Anastasia Riis, Mathilda Mänd) noored I, koreograafia Liis Pärn
  • Kuldne Karikas finaal
    3. koht grupp Glorior “Üks pluss üks” loovtants noored II, koreograafia Sandra Vilismäe
  • Kuldne Karikas finaal
    3. koht “Sulps” Jane Pärn lyrical jazz performance soolo noored II, koreograafia Jane Pärn
  • Kuldne Karikas finaal
    4. koht Jane Pärn lyrical jazz impro noored II
  • Kuldne Karikas finaal
    4.-5. koht grupp Glorior “Näotu” jazztants noored II, koreograafia Sandra Vilismäe
  • Kuldne Karikas finaal
    4.-5. koht “Samm padi” Emma Lumi ja Jane Pärn duo lyrical jazz performane noored II, koreograafia Jane Pärn ja Emma Lumi
  • Kuldne Karikas finaal
    5.-6. koht Gerli Ogga ja Anna-Liisa Ohaka disco duo noored I, koreograafia Anna-Liisa Ohaka ja Gerli Ogga
  • Kuldne Karikas finaal
    5.-6. koht Emma Lumi lyrical jazz impro noored II
  • 3. koht asutuste arvestuses Rapla valla Jüriöö jooksul 2019a.
  • Kuldne Karikas 2019 eripreemia Rapla Tantsustuudiole
    “Positiivne üllataja”
  • Kuldne Karikas 2019 eripreemia
    “Hea idee ja teostus”
    “Üks pluss üks”, koreograafia Sandra Vilismäe, grupp Glorior
  • Koolitants 2019 eripreemia
    “Mõjuv koreograafiline ja kompositsiooniline väljenduslaad”
    “Näotu”, koreograafia Sandra Vilismäe, grupp Glorior
  • Koolitants 2019 eripreemia
    “Artistlik, täpne ja laetud esitus”
    “Tulekuma”, koreograafia Liis Pärn, grupp Forte
  • Happy Dancers Baltic Cup 2019
    1. koht – Gerli Ogga “Draakoni laps”, jazz soolo
    Koregraafia Liis Pärn ja Gerli Ogga
  • Happy Dancers Baltic Cup
    3. koht – Emma Lumi ja Jane Pärn “Me kuulume kokku”, jazz duo
    Koreograafia Emma Lumi ja Jane Pärn
  • Happy Dancers Baltic Cup
    3. koht – Emma Lumi “Sinu juurde”, jazz soolo
    Koreograafia Emma Lumi
  • Happy Dancers Baltic Cup
    3. koht – Gerli Ogga, slow disco impro
  • Happy Dancers Baltic Cup
    4. koht – Gerli Ogga ja Anna-Liisa Ohaka, disco duo
    Koreograafia Gerli Ogga ja Anna-Liisa Ohaka
  • Happy Dancers Baltic Cup
    5. koht – Anna-Liisa Ohaka, disco impro
  • Estraad- ja rahvastetantsude festival 3. koht kavaga “Draakoni laps”
    Estraadtants, soolo, lapsed 2
    Soolo tantsija Gerli Ogga
    Koreograafia Liis Pärn ja Gerli Ogga
  • Spotlight Challenge
    6. koht Anna-Liisa Ohaka, lyrical jazz impro noored I
  • Spotlight Challenge
    6. koht Gerli Ogga, show impro lapsed
  • Spotlight Challenge
    5. koht Jane Pärn, lyrical jazz impro noored II
  • Spotlight Challenge
    4. koht Gerli Ogga, lyrical jazz performance lapsed
    Kava “Draakoni laps”, koreograafia Liis Pärn ja Gerli Ogga
  • Spotlight Challenge
    4. koht Jane Pärn, lyrical jazz performance noored II
    Kava “Body love”, koreograafia Jane Pärn
  • Spotlight Challenge
    3. koht Emma Lumi, lyrical jazz performance noored II
    Kava “Sinu juurde”, koreograafia Emma Lumi
  • Spotlight Challenge
    3. koht Gerli Ogga, lyrical jazz impro lapsed

Hooaeg 2017/2018

  • Estraad- ja rahvastetantsude festival 3. koht kavaga “Lühis”
    Estraadtants, kavad, noored I
    Koreograafia Liis Pärn
  • Lithuanian Cup 1. koht kavaga “I wish I was like her”
    Jazz junior kategooria
    Koreograafia Sandra Vilismäe
  • Lithuanian Cup 3. koht kavaga “Kreeka jumalannad”
    Jazz children kategooria
    Koreograafia Liis Pärn
  • Lithuanian Cup 4. koht kavaga “Olla nagu kõik või jääda iseendaks?”
    Contemporary children
    Koreograafia Liis Pärn
  • Lithuanian Cup 6. koht “Kui aeg on käes, kehastutakse vajadusel taas”
    Showdance junior
    Koreograafia Sandra Vilismäe
  • Spotlight Challenge Winter special
    2. koht Gerli Ogga, lyrical jazz impro lapsed
  • Spotlight Challenge Winter special
    3. koht Gerli Ogga, showtants impro lapsed
  • Spotlight Challenge Winter special
    2. koht Anna-Liisa Ohaka ja Emilie Niilo, showtants duo noored I
  • Spotlight Challenge Winter special
    5. koht Hanna-Liisa Õispuu ja Anabel Paju, showtants duo noored I
  • Spotlight Challenge Winter special
    4. koht Gerli Ogga ja Janete Tiits, showtants duo lapsed
  • Spotlight Challenge Winter special
    4. koht street dance show small group noored II+täiskasvanud
    Kava nimega “Lühis”, koreograafia Liis Pärn
  • Spotlight Challenge Winter special
    5. koht Kerti Meresmaa, Street soolo performance noored II
    Kava nimega “When I dance”, koreograafia Kerti Meresmaa
  • Koolitants 2018 eripreemia – olulise teema käsitlemine
    Kava nimega “Lühis”, 6.-9,klass tänavatants
    Koreograafia Liis Pärn
  • Koolitants 2018 eripreemia – mõtlemapanev lavastus
    Kava nimega “Ma sooviksin olla nagu tema!”, 6.-9. klass kaasaegne jazz
    Koreograafia Sandra Vilismäe
  • Spotlight Challenge Spring special
    3. koht duo/trio jazz performance noored II debüüt
    Age Jürgenson, Jane Pärn, Geidi Saidla trio nimega “What about us?”
    Tantsijate omalooming
  • Spotlight Challenge Spring special
    5. koht soolo jazz performance noored II debüüt
    Jane Pärn “Rise up” tantsija omalooming
  • Spotlight Challenge Spring special
    3. koht showdance impro noored I open
    Anna-Liisa Ohaka ja Emilie Niilo
  • Emma Lumi – Koolitantsu Kompanii 2018 tantsija, juhendaja Sandra Vilismäe
  • Jane Pärn – Koolitantsu Kompanii 2018 tantsija, juhendaja Sandra Vilismäe
  • Klarita-Carmen Prokopjeva – Koolitantsu Kompanii 2018 tantsija, juhendaja Liis Pärn
  • Daugavpils Open 2018
    4. koht contemporary solo junior – Anna-Liisa Ohaka “Thoughts…”
    Koreograafia Liis Pärn
  • Daugavpils Open 2018
    5. koht free dance formation junior – “Open your eyes”
    Koreograafia Liis Pärn
  • Daugavpils Open 2018
    6. koht show dance formation junior – “Greek goddesses”
    Koreograafia Liis Pärn
  • Tantsufestival Kuldne Karikas 2018 finalist
    “I wish I was like her” Koreograafia Sandra Vilismäe, noored II jazztants
  • Tantsufestival Kuldne Karikas 2018
    2. koht Rhytmic Dance small group noored I, koreograafia Liis Pärn
  • Tantsufestival Kuldne Karikas 2018
    2. koht Gerli Ogga ja Anna-Liisa Ohaka, rhytmic dance duo noored I
  • Tantsufestival Kuldne Karikas 2018
    2. koht Gerli Ogga, show impro lapsed

Hooaeg 2016/2017

  • Estraad- ja rahvastetantsude festival 3. koht Gerli Ogga
    Estraadtants, soolo, 7-11 aastased
    Koreograafia Olesja Kazeko
  • Estraad- ja rahvastetantsude festival 3. koht kavaga “Korvpalli matš”
    Estraadtants, kavad, 7-11 aastased
    Koreograafia Liis Pärn
  • Koolitants 2017 finaalikoht
    Kava “Kui aeg on käes, kehastutakse vajadusel taas”
    Showtants, 6.-9. klass
    Koreograafia Sandra Vilismäe
  • Koolitants 2017 finaalikoht
    Kava “Korvpalli matš”
    Lastetants, 1.-4. klass
    Koreograafia Liis Pärn
  • Spotlight Challenge soolode-duode erivõistlus 6. koht “We´re not alone”
    Tantsijad Klarita-Carmen Prokopjeva ja Karmen Nugis
    Street duo performance noored I ja II
    Etteaste tantsijate omalooming
  • Spotlight Challenge soolode-duode erivõistlus 6. koht Jane Pärn
    Show dance soolo, noored II
  • Spotlight Challenge soolode-duode erivõistlus 3. koht Gerly-Alice Müür
    Show dance soolo, noored II
  • 2. koht saates “Tantsuhullus” Getter Pluss
    Juhendaja Sandra Vilismäe
  • Rapla maakonna Jüriööjooks ettevõtete arvestuses 5. koht (osales 16 asutust)
  • Getter Pluss – Koolitantsu Kompanii 2017 tantsija, juhendaja Sandra Vilismäe
  • Klarita-Carmen Prokopjeva – Koolitantsu Kompanii 2017 tantsija, juhendaja Liis Pärn
  • Tantsufestival Kuldne Karikas 2. koht “Kreeka jumalannad”
    Jazztants lapsed, koreograafia Liis Pärn
  • Tantsufestival Kuldne Karikas 6. koht Gerli Ogga “Olen juba suur tüdruk”
    Jazztants soolo lapsed, koreograafia Olesja Kazeko
  • Festival “Kuldne Karikas” 4.-5. koht Gerli Ogga
    Showtants soolod, improvisatsioon, lapsed
    Juhendaja Liis Pärn

Hooaeg 2015/2016

  • Koolitants “noore ja andeka tantsija” eripreemia Gerli Ogga kavas “Modellid vallutavad lava”
    Juhendaja Liis Pärn
  • Koolitantsu töötoad
    Gerly-Alice Müür – Koolitantsu Kompanii 2016 tantsija
    Kertu Salme – pühendunud tantsija eripreemia
    Geidi Saidla – eripreemia hea koordinatsiooni ja kiire taibu eest
    Karen-Cristle Salupõld – tuleviku täht eripreemia
    Kadri-Liis Salupõld – tuleviku täht eripreemia

    Tantsijate juhendaja Sandra Vilismäe
  • Rapla maakonna esindamine maakondade vahelisel tantsuvõistlusel tantsukarussell
    Kava “Unenäos vabaks” koreograafia Sandra Vilismäe
  • Festival “Kuldne Karikas finaalikoht
    Kava “Korvpalli matš”, showtants 1.-4. klass
    Koguarvestuses oma vanuseklassis 12. koht (osales 52 tantsu)
    Koreograafia Liis Pärn
  • Festival “Kuldne Karikas” 2. koht Gerli Ogga
    Showtants soolod, improvisatsioon, lapsed
    Juhendaja Liis Pärn
  • Rapla maakonna Jüriööjooks ettevõtete arvestuses 5. koht (osales 16 asutust)

Hooaeg 2014/2015

  • Festival Kuldne Karikas finaalikoht.
    Kava “Tondipüüdjad”, showtants 1.-4. klass
    Koguarvestuses oma vanuseklassis 10. koht (kokku osales 44 tantsu)
    Koreograafia Liis Pärn
  • Rapla maakonna esindamine maakondade vahelisel tantsuvõistlusel tantsukarussell
    Kava “A-team vs police” ja “Kuningas on läinud, kuid tema muusika elab edasi”
    Koreograafia Liis Pärn
  • Koolitants eripreemia “pühendunud tantsija” Jane Pärn, juhendaja Sandra Vilismäe